Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Opublikowano: wtorek, 31 styczeń 2017 19:00
Jacek Maliszewski

dobranocki z dawnych lat 3 20170131 1269320878W listopadzie 2016r. uczniowie kl.0, IA i wychowankowie świetlicy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ,,Dobranocki z dawnych lat” organizowanym przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Spośród wielu prac przesłanych z całej Polski 2 nasze uczennice: Kornelia Góral i Julia Marchel zostały wyróżnione. Ich dzieła można podziwiać na wystawie w Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.

W konkursie udział wzięli:

Klasa 0

 1. Patrycja Wierzbicka
 2. Amelia Kur
 3. Igor Wojewódzki
 4. Dawid Borowy
 5. Mateusz Kielar
 6. Zofia Świderska
 7. Weronika Godlewska
 8. Aleksandra Bołbotowska

Klasa I A

 1. Viktoria Świnarska
 2. Patrycja Pinkwara
 3. Wiktoria Mikołajczuk
 4. Weronika Mikołajczuk
 5. Urszula Bujalska
 6. Piotr Załęski
 7. Jakub Mąka
 8. Natalia Litwiniak
 9. Julia Steć
 10. Krystian Tomczuk

Wychowankowie świetlicy

 1. Kornelia Góral
 2. Oliwia Kosieradzka
 3. Julia Marchela
 4. Maja Zawadzka
 5. Ramona Wierzbicka
 6. Błażej Wierzbicki
 7. Mateusz Litewnicki

Koordynatorem i opiekunem konkursu była p. Joanna Skorupka, Agnieszka Kobylińska, Małgorzata Błońska. Gratulujemy Sukcesu.