Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownicy szkoły

Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2015 21:18
Jacek Maliszewski

 

nauczyciele1

 

1. Dyrekcja

 

mgr Grażyna Skonieczna dyrektor
mgr Grażyna Kaczmarczyk vice-dyrektor      

 

2. Nauczyciele

 

mgr Eliza Dębska język angielski
mgr Hanna Grochowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Elżbieta Jasieńczuk edukacja wczesnoszkolna
mgr Grażyna Kaczmarczyk edukacja wczesnoszkolna
mgr Teresa Zawadzka edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Nowak

biblioteka

mgr Elżbieta Wilk edukacja wczesnoszkolna
mgr Mirosława Paprocka edukacja wczesnoszkolna
mgr Dorota Soszka edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Sękal edukacja wczesnoszkolna
mgr Jolanta Malinowska edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Kobylińska wychowanie wczesnoszkolne
mgr Maria Dybowska przyroda
mgr Karolina Dziekońska wychowanie wczesnoszkolne
mgr Urszula Kaczyńska matematyka
mgr Ewa Krasnodębska

matematyka

zajęcia komputerowe/informatyka

mgr Mirosława Gierzyńska - Guzek matematyka

zajęcia komputerowe/informatyka

mgr Urszula Kierylak Piwko

język polski

historia

mgr Jolanta Korzeniowska - Cierebiej język polski
mgr Urszula Danielska język polski
mgr Dorota Czarnocka

język polski

biblioteka

mgr Małgorzata Krasnodębska

przyroda

biologia

mgr Grażyna Skonieczna przyroda
mgr Danuta Młynik chemia
mgr Małgorzata Kozak geografia
mgr Andrzej Pijorek fizyka
mgr Urszula Kucharczyk język rosyjski
mgr Katarzyna Kudelska - Tomczuk język niemiecki

logopeda
mgr Edyta Soszyńska język angielski
mgr Olga Łukasiewicz język angielski
mgr Anna Bogaj język angielski
mgr Jacek Maliszewski historia

zajęcia komputerowe/informatyka

mgr Agata Celińska technika

plastyka

mgr Dorota Wróblewska religia
mgr s. Wiesława Rypina religia
mgr Piotr Przeździecki muzyka
mgr Katarzyna Szybka

wychowanie fizyczne

mgr Włodzimierz Kucharczyk wychowanie fizyczne
mgr Wojciech Miłkowski wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Błońska

edukacja wczesnoszkolna

mgr Beata Żochowska

biblioteka

język rosyjski

mgr Zdzisława Florczuk pedagog
ks. Mariusz Kroll psycholog
mgr Ewa Murek-Szotko doradztwo zawodowe

 

3. Sekretariat

 

Teresa Komar
Katarzyna Kalata
Jadwiga Cis

 

4. Księgowa

 

Małgorzata Koć

 

 

5. Świetlica

 

mgr Agnieszka Domańska
mgr Anna Odziemczyk
mgr Marlena Makłowicz - Fajkowska
mgr Joanna Skorupka

 

 

 

6. Pracownicy obsługi

 

Koć Jolanta
Krysiak Anna
Lipka Kazimierz
Liszkiewicz Barbara
Adamczuk Katarzyna
Ostaszewska Krystyna
Pingwara Alicja
Retko Krzysztof
 
Świnarska Małgorzata