Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka

Opublikowano: wtorek, 06 czerwiec 2017 11:18
Jacek Maliszewski

dziendziecka1cZ inicjatywy rodziców w klasie I c został zorganizowany Dzień Dziecka w Nadleśnictwie Sokołów. Najpierw dzieci wysłuchały opowieści pana leśnika i obejrzały film o leśnych zwierzętach. Potem odbył się spacer po Parku Edukacyjnym. Najlepiej smakowały upieczone przez rodziców kiełbaski w ognisku. Potem zabawy na świeżym powietrzu: gra w piłkę, berek, układanie puzzli i układanek przestrzennych mogły trwać długo i długo. Dzieci były bardzo zaangażowane. Zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy wróciły do szkoły.