Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka

Opublikowano: poniedziałek, 05 czerwiec 2017 18:52
Jacek Maliszewski

dzie dziecka w klasie 1 b 10 20170607 1629061712Uczniowie kl. I b bardzo przyjemnie spędzili Dzień Dziecka. Najciekawszym wydarzeniem był pobyt w Nadleśnictwie Sokołów. Dzieci brały udział w grach terenowych w Parku Edukacji Leśnej, prowadzonych przez pracowników Nadleśnictwa. Dzieci wykonywały zadania w grupach. Po zakończeniu gry, każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodki upominek. Później dzieci pod opieką prowadzących gry, nauczycieli i rodziców piekły kiełbaski w ognisku. Samodzielnie upieczone kiełbaski były wyjątkowo smaczne. Po posiłku dzieci bawiły się: grały w piłkę, układały puzzle, układanki przestrzenne, oglądały ciekawe okazy roślin i drzew. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. „To był fajny Dzień Dziecka” - mówiły dzieci po powrocie do szkoły.