Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka

Opublikowano: wtorek, 18 kwiecień 2017 14:19
Jacek Maliszewski

niadanie wielkanocne w klasie i c 5 20170418 1388381198Uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią Elżbietą Wilk serdecznie dziękują Rodzicom za przygotowanie Wielkanocnego śniadania oraz „zajączkowych upominków”. Pięknie udekorowany stół wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Nie zabrakło tradycyjnych potraw: kiełbaski, jajek, babek i mazurków. Podzieliliśmy się jajkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Życzenia złożyła nam i naszym rodzicom Pani Dyrektor Grażyna Skonieczna. Wszyscy byliśmy zadowoleni z tak mile spędzonego czasu. Było pysznie i wesoło.