Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka

Opublikowano: niedziela, 29 kwiecień 2018 21:56
Jacek Maliszewski

turniej brd 6 20180513 1380809890Dnia 10.04.2018 r. w Sterdyni odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy. Po raz kolejny nasi uczniowie z SP 4 okazali się bezkonkurencyjni zarówno z części teoretycznej (przepisy ruchu drogowego, zasady zachowania się na drodze, skrzyżowania), jak również praktycznej (jazda po sprawnościowym torze przeszkód) i tym samym awansowali do turnieju międzypowiatowego w Siedlcach, gdzie zajęli piątą lokatę. Skład drużyny: Oliwia Kosieradzka, Emilia Mazańska, Eryk Częścik oraz Jan Kraska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.

W. Kucharczyk