Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka

Opublikowano: niedziela, 11 marzec 2018 16:27
Jacek Maliszewski
konkurs plastyczny w zerowkach 11 20180311 1978714752Dnia 5 marca 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny w klasach 0 a i 0 b "Moje ulubione bajki z książki". Dzieci wykonały przepiękne, kolorowe i rozmaitymi technikami plastycznymi prace. Oto laureaci:
 
Klasa 0 a:
1 miejsce - Kuba Ruszkowski, Kuba Szymaniak
2 miejsce - Michał Matczuk, Kacper Krysiak
3 miejsce - Wiktoria i Ewelina Skóra, Wojciech Żółkowski
Wyróżnienia - Anna Murawska, Bartuś Mąka, Oliwia Szczekutek
Klasa 0 b:
1 miejsce - Filip Wasilewski, Olek Niemirka
2 miejsce - Weronika Godlewska, Rafał Godlewski
3 miejsce - Tadzio Strus, Julia Świnarska
Wyróżnienia - Alan Rybczyński, Hania Jędrzejewska