Opublikowano: niedziela, 04, czerwiec 2017 18:49

dzie mamy w 1 b 2 20170607 1481564453Klasa Ib zorganizowała 25 maja Dzień Matki pod hasłem Dla Mamy. Przed tym dniem dzieci narysowały dla mam obrazki: kwiatki, tęczę, serduszka i wiele innych. Prace plastyczne stanowiły element dekoracji. W części artystycznej uczniowie recytowali wierszyki, śpiewali piosenki. Później chętne dzieci czytały dla mam fragmenty książki „Nasza mama czarodziejka”. Po występach był słodki poczęstunek. Dzieci częstowały mamy tortem i wręczyły upominki: własnoręcznie wykonane serduszka z czekoladką. Mamy się bardzo ucieszyły i dla dzieci, było to też radosne przeżycie.