Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 26 maj 2017 17:42
Jacek Maliszewski

zajcia otwarte dla rodzicow w klasie 3 a 6 20170528 131414809924 maja 2017 r. w klasie 3 a p. K. Dziekońskiej odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Temat zajęć to: „Jak dbamy o serce”. Dzieci poznały budowę układu krążenia, układały puzzle, rozmawiały o tym jak pomóc osobie chorej na serce. W czasie scenki dramowej dzwoniły pod numer 112 z prośbą o pomoc dla nieprzytomnej osoby. Za pomocą stetoskopów słuchały bicia swego serca. Jedna z mam p. B. Deoniziak  pokazała jak dokonać masażu serca na modelu fantoma. Każdy już wie, że uciskamy 30 razy. Z okazji Dnia Rodzica były też piosenki i piękne laurki dla mamy i taty. To było bardzo udane spotkanie.