Opublikowano: wtorek, 07 marzec 2017 20:46

magiczna podro po literaturze 6 20170307 1455023180W naszej szkole w dniach 27.02. – 03.03.2017r. odbyły się warsztaty pt. „Magiczna podróż po literaturze” prowadzone przez panią Renatę Jaroszewską, pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Sokołowie Podlaskim. Pani Renata czytała, opowiadała historie niektórych niezwykłych książek oraz prezentowała książki, które nie tylko się czyta. Te magiczne książki służą przede wszystkim nauce poprzez wspaniałą zabawę. Były to książki obrazkowe, przestrzenne, z kieszeniami, z szufladą, z dziurą, książka harmonijka oraz wiele innych. Uczniowie przeżyli niezwykłą przygodę obcowania z magiczną literaturą. Byli zachwyceni zdobytą wiedzą i nieznanym dotąd doświadczeniem.