Opublikowano: piątek, 18, listopad 2016 21:39

galczynski201616 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się eliminacje miejskie IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły w dwóch grupach wiekowych: uczniowie klas I- III oraz IV - VI.

Do finału powiatowego, zakwalifikowała się uczennica klasy V b - Emilia Mazańska, której serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe oraz kolorowe zakładki do książek.