Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 06 kwiecień 2017 14:05
Jacek Maliszewski

noc w szkole kl v a 2 20170406 1401513711Na niecodzienny pomysł wpadli uczniowie kl.V A z wychowawczynią. Postanowili spędzić noc w szkole. 31 marca 2017 r. o godz.18.00 uczestnicy razem z wychowawcą przybyli na miejsce.

Rozpoczęła się świetna zabawa. O godzinie 18.30 zaczęliśmy świętować urodziny Pawła Rytel-Kuc. Po odśpiewaniu „Sto lat…” i zjedzeniu tortu, rozpoczęliśmy wojnę na gazety w sali gimnastycznej. Potem odbyły się różnego rodzaju konkursy (jedzenie kisielu, przejście labiryntu z zawiązanymi oczami). Czas przemknął tak szybko, że części zaplanowanych działań nie udało się zrealizować. W programie znalazło się m. in. wspólne przygotowanie i spożycie posiłków, ruchowe gry i zabawy oraz, rzecz jasna, największa atrakcja - wspólny nocleg w sali gimnastycznej. Przed snem oglądaliśmy film, jedząc pop-corn i popijając go kisielem.

Rankiem, w sobotę zjedliśmy pyszne śniadanko - burito przygotowane przez rodziców Pawła i chłopaków oraz kanapki, które zrobiły dziewczyny. Potem zaczęliśmy sprzątać salę. Niestety, dobra zabawa zakończyła się i o godz. 11.00 zmęczeni, ale i zadowoleni wróciliśmy do domów.

Dziękujemy rodzicom, którzy wspomagali nas w tym przedsięwzięciu, a w szczególności p. Rytel – Kuc oraz p. Kur

Przez kilka godzin czuć się gospodarzami całej szkoły... Niezapomniane!

Wrażenia, jakich dostarczył wspólnie spędzony czas,  BEZCENNE;)

Mikołaj Kur i Paweł Rytel-Kuc