Opublikowano: niedziela, 04, czerwiec 2017 14:10

SUPERKLASAWłaśnie uczniowie naszej szkoły zakończyli rywalizację w KONKURSIE „SUPER KLASA”, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Od września aż do maja wszystkie klasy wykonywały gazetki tematyczne. Za każdą z nich mogły otrzymać maksymalnie 10 punktów. Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce – kl. IIID (78,5 p.)

II miejsce – kl. IC (76 p.)

III miejsce – kl. IIA (75,5 p.)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za wkład oraz zaangażowanie w piękny i estetyczny wygląd gazetek. W przyszłym roku szkolnym konkurs „SUPER KLASA” będzie rozpatrywany w dwóch kategoriach - klasy I-III oraz klasy IV-VII.