Opublikowano: wtorek, 13, październik 2015 09:13

Dnia 8 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka integracyjna dla klas IV – VI pod hasłem „Dzień pieczonego jabłka” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Podczas dyskoteki dostępny był owocowy bufet, w którym przedstawiciele SU serwowali uczestnikom świeże owoce, pieczone jabłka nadziewane bakaliami oraz niegazowaną wodę do picia. Uczniowie mogli wziąć udział w licznych konkursach. Zwycięscy otrzymali owocowe nagrody.

Składamy podziękowania:

• Pani dyrektor – Grażynie Skoniecznej, nie tylko za wspieranie szkolnych inicjatyw, ale także za czynne uczestnictwo i pomoc w przygotowywaniu pieczonych jabłek.
  • Pani Agacie Celińskiej za przepis oraz przygotowanie wspaniałych pieczonych jabłek,
  • Panu Piotrowi Przeździeckiemu za organizację oprawy muzycznej,
  • wychowawcom klas IV-VI i innym nauczycielom, którzy poświęcili swój czas i zadbali o bezpieczeństwo w czasie trwania dyskoteki,
  • oraz wszystkim uczniom klas IV – VI, którzy przybyli na dyskotekę za wspaniałą zabawę.
    .

SU