Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 27 luty 2016 10:14
Jacek Maliszewski

konkurs rosyjski 2 20160227 2065479951Dnia 20.02.2016 r. uczennice klasy V a: Alicja  Łukasiewicz, Kinga Minasyan i Patrycja Rytel wraz z opiekunem Urszulą Kucharczyk wzięły udział w IV Konkursie Plastycznym "Oto Rosja" w Siedlcach. Tematem tegorocznej edycji było "Pamiątki z Rosji". Uczestnicy na miejscu pod okiem komisji wykonywali swoje prace. Atrakcją tego roku dla wszystkich uczestników była herbata ze stuletniego samowaru, ogrzewanego na drewno dębowe i tradycyjne rosyjskie bubliki. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami prosto z Rosji.