Opublikowano: wtorek, 27, październik 2015 08:54

konkurs plastyczny wity jan pawe ii w oczach dziecka 2 20151027 1584900884W piątek 16 października 2015 r. został rozstrzygnięty ogólnopolski i diecezjalny konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”, gdzie jury wybrało prace i przyznało nagrody oraz wyróżnienia. Jak co roku, konkurs jest organizowany przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku we współpracy z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim.

Podczas tegorocznej edycji wpłynęło ponad półtora tysiąca prac, które zilustrowały tegoroczne hasło konkursu i Dnia Papieskiego – „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Na etapie diecezjalnym z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła uczennica z klasy Va Alicja Łukasiewicz. Serdecznie gratulujemy!