Opublikowano: środa, 07, październik 2015 18:43

Nasi uczniowie brali udział w konkursie literackim dla uczniów klas IV-V szkół pt. „List do ojca. List do taty” organizowanym przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Zadaniem uczestników było napisanie listu, który miał opisywać relacje z ojcem, ojczymem lub ojcem zastępczym. Dnia 5 października 2015 r. osoby, które brały udział w tym konkursie zostały zaproszone na jego rozstrzygnięcie. Pan senator Waldemar Kraska wręczył nagrody i pamiątkowe dyplomy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z dwóch klas VI.

VI b

Patrycja Kosieradzka

Maria Bierdzińska

Anna Wojewódzka

VI c

Krystian Kosieradzki

Albert Koszarski

Jakub Teodorczuk

Wyróżnienie zdobyła Ania Wojewódzka z klasy VI b. Serdecznie gratulujemy!