Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 06 maj 2019 18:06
Jacek Maliszewski

LOGO2 Mateusz Kazimierczuk kl 5cBiblioteka szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 ogłosiła konkurs dla klas 4 – 8 na logo biblioteki. Na konkurs wpłynęło wiele prac, z których jury postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce – Mateusz Kazimierczuk kl.5C

II miejsce – Oliwia Moczulska kl.8C

III miejsce – Zuzanna Ślepowrońska kl.8C

Wyróżnienia:

Julia Zalewska kl. 8C

Mateusz Paprocki kl. 6A

Łukasz Kazimierczuk kl. 6A

Praca z I miejsca została uznana za logo biblioteki naszej szkoły.

Nauczyciele biblioteki