Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 23 czerwiec 2016 18:02
Jacek Maliszewski

zielona szkoa kl 6 c 8 20160619 1759256845W dniach 15-17 czerwca 2016 roku uczniowie klasy VIc wraz z opiekunami pojechali na Zieloną Szkołę w Okunince do ośrodka "Niebieskie Migdały".

Ok. godz. 8:30 wyjechaliśmy spod budynku szkoły. Po niespełna dwóch godzinach jazdy dojechaliśmy do Janowa Podlaskiego, gdzie zwiedzaliśmy najstarszą stadninę koni w Polsce. O godz.15 dotarliśmy do Ośrodka, gdzie po rozpakowaniu bagaży wspólnie spędzaliśmy czas na zabawie.

Drugiego dnia wyruszyliśmy do Chełma, aby zwiedzić podziemia kredowe. Następnie, wraz z przewodnikiem, zwiedzaliśmy miasto trzech kultur - Włodawę.
Ostatniego dnia naszej wycieczki pojechaliśmy do Lublina na zwiedzanie Starego Miasta. Mimo burzowej pogody udało nam się wejść na 40-metrową wieżę, skąd podziwialiśmy piękną panoramę tego XI-wiecznego miasta. Po zwiedzaniu udaliśmy się na posiłek, po czym wyruszyliśmy w drogę powrotną.
Ok. godz. 21 zmęczeni, lecz zadowoleni z wycieczki wróciliśmy do Sokołowa.
Jakub Teodorczuk