Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 20 czerwiec 2016 21:19
Jacek Maliszewski

wycieczka klas ivb i iiia 1 20160620 2027412661W dniach 16-17 czerwca uczniowie klas IVb i IIIa wraz z wychowawczyniami: p. Ewą Sękal, p. Olgą Łukasiewicz oraz p. Małgorzatą Nowicką wyjechali na dwudniową wycieczkę do Torunia i Grudziądza. Podczas pobytu w Toruniu dzieci zobaczyły ratusz, rynek staromiejski, Krzywą Wieżę, ruiny zamku krzyżackiego oraz dom Mikołaja Kopernika. Drugi dzień wycieczki wypełniony był atrakcjami miasteczka westernowego Mega-Park które mieści się w Grudziądzu. Miejsce to oferowało małym podróżnikom fantastyczną zabawę w świecie dzikiego zachodu, a także świetne lekcje historii i przyrody. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się figurkom owadów w ogromnych rozmiarach oraz poruszającym się dinozaurom. Mimo zmiennej pogody na buziach wszystkich uczestników można było zobaczyć uśmiech i zadowolenie.