Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 18 czerwiec 2016 18:49
Jacek Maliszewski

zielona szkoa kl 2 a i 2 b 7 20160618 1716554000Klasy 2 a i 2 b z wychowawcami p. K. Dziekońską i p. H. Grochowską wyruszyły 14 czerwca 2016r śladami Janosika po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Zwiedzały zamki w Ogrodzieńcu, Mirowie, Bobolicach i Pieskowej Skale. Podążały szlakami Ojcowskiego Parku Narodowego odwiedzając jaskinie, groty i zakamarki skał wapiennych. Podziwiały uroki Pustyni Błędowskiej. W ośrodku bawiły się przy ognisku, dźwiękach gitary i budowały zamki z piasku. Wszyscy wrócili zachwyceni widokami.