Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 18 luty 2016 21:37
Jacek Maliszewski

wycieczka kl 2 a do warszawy 5 20160218 2049500757W czwartek 18 lutego 2016 r. klasa 2 a z wych. K. Bujalską wybrała się do stolicy. Zabraliśmy ze sobą wolontariuszy z Malezji i Turcji. Zwiedziliśmy Edukacyjną Wystawę klocków Lego na Stadionie Narodowym. Podziwialiśmy niesamowite budowle złożone z kilku milionów klocków. Najbardziej podobał nam się prezydencki ,,Air force One" z miliona klocków, postać Roberta Lewandowskiego i makiety gwiezdnych wojen. W strefie zabawy uczniowie świetnie bawili się klockami Lego. Obejrzeliśmy również eksponaty w Muzeum Geologicznym-ogromny mamut, nosorożec, okazy kwarcu, bazaltu, amonity, czaszki pierwotnego człowieka. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni i wybawieni.