Opublikowano: czwartek, 14 styczeń 2016 18:50

wycieczka do warszawy kl 5b i 6c 1 20160111 1596420453W dniu 7 stycznia 2016 roku uczniowie klas Vb i VIc wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.
Wyruszyliśmy autokarem spod budynku szkoły o godz. 6:00, a w stolicy byliśmy o godz. 8:30. Pół godziny później dotarliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego. Zobaczyliśmy tam m.in. samolot z okresu międzywojennego, kanały, którymi powstańcy przemieszczali się oraz różne rodzaje broni. Pod koniec zwiedzania obejrzeliśmy film pt. "Miasto Ruin", który ukazywał rozmiar zniszczeń Warszawy wiosną 1945 roku. Potem pojechaliśmy do Teatru Polskiego na spektakl pt. "Podróże Guliwera". Przedstawienie niestety nas nie zaciekawiło. Następnie udaliśmy się na posiłek. Do Sokołowa wróciliśmy o godz. 17:30.
Bardzo zmęczeni, lecz zadowoleni dotarliśmy do domów.

Jakub Teodorczuk kl.VIc