Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 20 grudzień 2015 12:21
Jacek Maliszewski

klasy drugie w biaymstoku 5 20151230 186740014416 grudnia klasy 2 a, b, c, d wspólnie z wychowawcami p. K. Bujalską, p. M. Nowak, p. M. Paprocką i w zastępstwie p. D. Czarnocką wyruszyły do Białegostoku. Zwiedziły tam Pałac Branickich, a w nim Muzeum Medycyny i Farmacji. Z gipsu robiły odlewy pałacu, mózgu, zębów, tabletek. Zwiedziły starą aptekę, pokój stomatologiczny, okulistyczny, szpital polowy. Największą atrakcją był Balet „Dziadek do orzechów” w wykonaniu rosyjskiego baletu w Operze Podlaskiej. Był też czas na relaks w wielkiej sali zabaw „Fikoland”. Wszyscy uczniowie zadowoleni wrócili do szkoły.