Opublikowano: wtorek, 21, czerwiec 2016 16:28

lekkoatletyka2016Bardzo duży sukces odnieśli nasi uczniowie klas piątych podczas XIII zawodów lekkoatletycznych im. Jana Kowalewskiego. Dziewczęta z dużą przewagą wygrały klasyfikację drużynową, chłopcy również zajęli pierwsze miejsce. Indywidualnie złote medale zdobyli: Natalia Kierył, Ewa Błońska, Ewelina Kwaśniak, Kacper Wierzbicki, srebrne: Oliwia Moczulska, Jakub Praski, Eryk Siemikowski, brązowe: Oliwia Odowska - dwa, Anna Dąbrowiecka, Kacper Przychodzeń.

Uczniowie klas szóstych brali udział w XVIII Mistrzostwach Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce im. Romana Lecyka. Dziewczęta zajęły drugie miejsce, chłopcy trzecie. Najlepiej zaprezentowali się: Zuzanna Baczewska zdobywając pierwsze miejsce, Martyna Kąklewska - drugie i Piotr Kożuchowski - dwa razy drugie.

Wielkie gratulacje dla naszych sportowców!!!

WYNIKI!!!