Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 15 czerwiec 2016 17:29
Jacek Maliszewski

fina viii sokoowskich igrzysk dzieci kl i iii 1 20160615 1567228539Dnia 13 czerwca 2016 r. na stadionie miejskim w Sokołowie Podlaskim odbył się Finał VIII Sokołowskich Igrzysk Dzieci kl. I-III. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół miejskich i wiejskich. Reprezentacje szkół liczyły 18 uczniów - po 6 zawodników z klas I, II  i III. W każdej kategorii wiekowej zostały przeprowadzone 3 konkurencje lekkoatletyczne, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Był to: bieg na 50 m, skok w dal, rzut piłką lekarską 2 kg. Z przygotowanymi konkurencjami nasi uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie. Zdobyli 18 medali: 11 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe. W klasyfikacji ogólnej po trzech etapach zawodów Szkoła Podstawowa nr 4 zajęła I miejsce. Reprezentacja naszej szkoły z rąk organizatora imprezy pana M. Świerka, odebrała puchar za I miejsce w zawodach wśród szkół miejskich. Jest to już czwarty puchar z kolei zdobyty przez naszych uczniów w Sokołowskich Igrzyskach Dzieci.

M. Paprocka