Opublikowano: poniedziałek, 09, maj 2016 19:02

sod biegi przeajowe 3 20160509 1798228517W kolejnym etapie Sokołowskiej Olimpiady Dzieci w biegach przełajowych, które odbyły się 6 maja najlepiej zaprezentowali się: Ola Prokopińska zdobywając złoty medal i Piotr Rosochacki – brązowy. W punktacji drużynowej chłopców zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły a dziewczęta zajęły drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej Sokołowskiej Olimpiady Dzieci po ośmiu etapach zawodów nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce.

Gratulujemy naszym młodym sportowcom i życzymy zwycięstwa w kolejnych etapach!!!

WYNIKI!!!