Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 01 maj 2016 21:53
Jacek Maliszewski

czworboj27 kwietnia na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się zawody w czwórboju LA. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłką palantową i bieg na 600/800m. Drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce, chłopców trzecie. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Zuzanna Baczewska zdobywając drugie miejsce. Szkołę naszą reprezentowali: Zuzanna Baczewska, Patrycja Kosieradzka, Martyna Kąklewska, Barbara Pieniak, Olga Prokopińska, Natalia Kierył, Ewa Błońska, Paulina Rucińska, Kinga Godlewska, Aleksander Jezierski, Piotr Kożuchowski, Adam Zadrożny, Kacper Wierzbicki, Maciej Domański, Mateusz Gorczyca, Tomasz Pasik, Krystian Kosieradzki.

Gratulacje!

WYNIKI!!!