Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 10 październik 2015 18:18
Jacek Maliszewski

7 października w Siedlcach odbyły się międzypowiatowe zawody sportowe w biegach przełajowych. Najlepsze miejsca i awans na zawody wojewódzkie wywalczyli: Piotr Kożuchowski (4msc.), Martyna Kąklewska (6msc.), Zuzanna Baczewska (8msc.). Naszą szkołę reprezentowali także uczniowie: Natalia Kierył (26msc.), Jakub Praski (28msc.), Kacper Wierzbicki (37msc.), Krzysztof Kozaczuk (52msc.). Gratulacje!

1 października na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce i awansowała na zawody międzypowiatowe, które odbędą się 22 października w Siedlcach. Drużyna chłopców została sklasyfikowana na miejscu czwartym.