Opublikowano: środa, 01, lipiec 2015 09:29

W piątek 26 czerwca 2015r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, ich rodzice i nauczyciele pożegnali rok szkolny 2014/2015. W trakcie uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klas pierwszych i szóstych pani dyrektor Grażyna Skonieczna podsumowała pracę w bieżącym roku szkolnym, przedstawiła wyniki nauczania oraz sprawdzianu klas szóstych. Pożegnano szóstoklasistów, wręczano uczniom wyróżnienia i nagrody.

Uroczystą chwilą tego dnia było wręczenie statuetki ZŁOTEJ CZWÓRKI. W tym roku szkolnym to zaszczytne wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VIa Paulina Zając, która zdobyła bardzo dobre i celujące wyniki w nauce i ukończyła szkołę podstawową ze średnią 5,58, czego serdecznie jej gratulujemy, życząc dalszych takich wyników w gimnazjum.