Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 10 luty 2019 22:08
Jacek Maliszewski

zimowisko 2019 41 20190210 1093975994W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w naszej szkole, już tradycyjnie, było zorganizowane zimowisko. Uczestniczyło w nim ponad osiemdziesięcioro uczniów z klas 0 – VI. Atrakcji było mnóstwo: konkurencje sportowe (m. in. halowa piłka nożna, siatkówka, koszykówka, ping-pong, dart, warcaby) podczas Dnia Sportu, zajęcia plastyczne, muzyczne, komputerowe, ekoplastyka, robotyka, zajęcia na pływalni, gry i zabawy w kręgielni oraz sali zabaw Yunavi, wyjście do SOK na film „Chłopiec z burzy”, spotkanie z przedstawicielami policji i straży pożarnej. W ciągu tych pięciu dni każdy z uczestników zimowiska korzystał ze śniadań i obiadów.

W dużej mierze zimowisko mogło odbyć się w takiej formie dzięki sponsorom, którym serdecznie dziękujemy za hojność oraz nauczycielom, którzy sprawowali opiekę nad uczniami. Również tradycyjnie organizacją zajęć zajęły się panie Urszula Kaczyńska oraz Anna Odziemczyk. Z pewnością każdy z uczestników będzie chciał powtórzyć tę przygodę za rok.