Opublikowano: niedziela, 09 grudzień 2018 22:20

mikoajkowe zabawy w wietlicy 14 20181213 16740205396. XII - to radosny dzień. Tego dnia w świetlicy odbyły się „mikołajkowe” gry i zabawy. Dzieci zapoznały się z legendą o Św. Mikołaju, wykonały tematyczne prace plastyczne, malowały na folii spożywczej choinki, Św. Mikołaja, prezenty. Ta prosta i niewinna zabawa dla dzieci sprawiła dużo radości, a gry i wspólny śpiew dodawały charakter tego święta. Był też słodki poczęstunek, oczywiście pierniczki ozdabiane własnoręcznie przez dzieci. Wspólne zdjęcia w czapkach mikołajowych. Na zakończenie wszyscy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami od Św. Mikołaja. Był to wspaniale spędzony dzień.

Organizator, tekst, foto:

Jolanta Filipczak