Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 11 wrzesień 2018 20:58
Jacek Maliszewski

rozpoczcie roku szkolnego 3 20180903 13932096233 września w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W pięknych promieniach ciągle jeszcze letniego słońca, na placu przed budynkiem szkoły zebrali się uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie Pani Dyrektor Grażyna Skonieczna powitała zebranych i przybliżyła najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego.

Część artystyczną zaprezentowała klasa III c wraz z wychowawczynią Elżbietą Wilk.

Na zakończenie uczniowie pod opieką wychowawców udali się do klas, by poznać szczegóły dotyczące pracy w nowym roku szkolnym.

„Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem.
Życzymy wszystkim na początek szkolnego roku -
Samych szóstek i piątek.
Uczcie się, jak mawiacie "w dechę"
I niech z was szkoła ma pociechę”.