Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 09 styczeń 2018 13:12
Jacek Maliszewski

dzie jzykow 4 20180104 1681592604Będąc jeszcze w świątecznym nastroju w czwartek 4 stycznia obchodziliśmy dzień języków. Tym razem uczniowie klas IV-VI zapoznali zebranych z tradycjami bożonarodzeniowymi w Niemczech, Rosji i Wielkiej Brytanii. Prezentacje przeplatane były występami wokalnymi  - uczniowie z klasy  VI zaśpiewali piosenki świąteczne w języku niemieckim, z kl. Vc  i VII a w j. rosyjskim, z klasy 4a i 6b w j. angielskim. Akademię zakończyliśmy ogłoszeniem wyników konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną w języku obcym.