Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 16 listopad 2017 09:12
Jacek Maliszewski

bieg niepodlegoci 2017 3 20171116 121438672611 listopada 2017r. nauczyciele i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim wzięli udział w uroczystościach zorganizowanych przez władze miasta upamiętniających 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Licznie uczestniczyli również w VIII Biegu Niepodległości. Wszyscy uczestnicy biegu zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami a dla zwycięzców ufundowano nagrody. Wśród uczniów naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca znaleźli się:

  1. Dalitso Maseko z klasy III a zajął III miejsce w kategorii chłopcy z klas I-III
  2. Gabriela Kamińska z klasy IV d zajęła I miejsce w kategorii dziewczęta z klas IV-VI
  3. Aleksandra Gromek z klasy VI a zajęła III miejsce w kategorii dziewczęta z klas IV-VI

GRATULUJEMY!!!!!!!!!