Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 09 listopad 2017 21:43
Jacek Maliszewski

lubowanie klas pierwszych 2 20171109 114565692625 października 2017 r. odbyła się w naszej szkole  uroczystość ślubowania klas pierwszych. Jest to wielkie święto dla wszystkich pierwszaków. Uczniowie z kl. I a i  I b przygotowali z tej okazji część artystyczną. Dzieci pięknie recytowały i  śpiewały piosenki. Potem nastąpił podniosły moment - w obecności dyrekcji szkoły, rodziców i przedstawicieli  Samorządu Uczniowskiego, dzieci złożyły ślubowanie. Następnie pani dyrektor Grażyna Skonieczna „czarodziejskim" ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia. Po akcie ślubowania uczniowie otrzymali dyplomy i legitymacje szkolne. Pani dyrektor Grażyna Skonieczna pogratulowała i podziękowała dzieciom i rodzicom. Po tej radosnej chwili nadszedł czas na zdjęcia grupowe z wychowawczyniami. W salach lekcyjnych czekały na dzieci też inne atrakcje: słodki poczęstunek i miłe upominki od rodziców. 

 

 

lubowanie klas pierwszych 1 20171109 1040157717