Opublikowano: poniedziałek, 06, listopad 2017 19:50

bal wszystkich witych 26 20171106 1107536414„Każdy może być świętym" – pod takim hasłem 30.10.2017 r. odbył się po raz pierwszy bal „Wszystkich Świętych” dla klas I- III, który prowadziła p. Karolina Dziekońska przy współpracy z wychowawcami klas i katechetami.

Rodzice stanęli na wysokości zadania i poprzebierali dzieci za rożnych świętych np. Jana Pawła II, Faustynę Kowalską, Franciszka, Maryję, Aniołów …

Dzieci dzięki ofiarności ks. proboszcza Andrzeja Krupy mogły otrzymać drobne upominki za udział w konkursach oraz za przebranie.