Opublikowano: czwartek, 19, październik 2017 20:23

list do taty2017We wtorek, 10.10.2017 roku, w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie konkursu „List do Taty”, organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywy Tato.Net. Celem było ukazanie niezastąpionej roli ojca w życiu dziecka.

Przedmiotem konkursu, który odbył się w czerwcu tego roku, była praca pisemna na temat „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?”. Z naszej szkoły wzięło w nim udział 11 uczniów, dzieląc się swoimi prawdziwymi uczuciami, przykładami chwil radości, smutku, opisując swoje szczególne wspomnienia związane z tatą.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

1.Julia Bujalska z kl. VI b - II miejsce

2.Michał Sadłowski z  kl. V a - wyróżnienie

3.Olga Domańska z kl. VI a - wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!