Opublikowano: wtorek, 17, październik 2017 20:49

dzie edukacji narodowej 15 20171014 1038777506„W dniu tego wspaniałego święta, za trudną pracę z nami, okazane serce, chylimy głowy w ogromnej podzięce."

Trzynastego października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali nauczycielom i innym pracownikom szkoły, a także emerytom, „za trud, za serce, za uśmiech..." Uczniowie klasy IIa i IIb z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, chór zaśpiewał szkolne piosenki z przesłaniem - „aby co dzień nasza szkoła była fajna i wesoła". Na zakończenie akademii wszyscy pracownicy szkoły otrzymali od dzieci kolorowe laurki. Przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego podziękowali pedagogom i wręczyli słodkie upominki. To był dzień pełen przyjemnych przeżyć dla nauczycieli i dla uczniów.