Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 13 czerwiec 2017 13:11
Jacek Maliszewski

zawody wdkarskie 1 20170613 1924271919W sobotę, 3 czerwca 2017 roku, odbyły się pierwsze zawody wędkarskie dla dzieci z sokołowskich podstawówek. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Marchel, Jakub Ścibor, Kacper Wierzbicki, Jakub Praski, Kacper Przychodzeń oraz Kamil Mazurek. Po podsumowaniu wyników okazało się, że wywalczyliśmy drużynowo I miejsce. Na ten wynik pracowali wszyscy, ale Julia Marchel przyczyniła się do tego najbardziej. Julia zdobyła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem spotkania nad stawem w parku im. księcia M. K. Ogińskiego było miejskie koło PZW nr 30.