Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 26 maj 2017 11:06
Jacek Maliszewski

Siła w jedności, siła w rodzinie!

dzie rodziny 3 20170526 1410598865Dnia 24 maja 2017 r. Sokołowski Ośrodek Kultury odwiedziły tłumnie rodziny z okazji świętowania Dnia mamy i taty. Zjednoczone siły dzieci wszystkich sokołowskich szkół podstawowych przygotowały wspólny program artystyczny pt. "Dzień rodziny". Talenty naszych młodych artystów okazały się najpiękniejszym prezentem dla rodziców. Poprzez taniec, śpiew, recytację, przedstawienia teatralne, dzieci cieszyły się i dziękowały za dar bycia rodziną. Spotkanie to udowodniło wszystkim, że kultywowanie wartości rodzinnych jest nam bliskie i potrzebne. Na zakończenie dyrektor Grażyna Kaczmarczyk pogratulowała występującym wręczając słodki poczęstunek. Pomysłodawcą i organizatorem uroczystości jest pani Agnieszka Domańska kierownik świetlicy szkolnej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim. Do współtworzenia programu włączyli się: ze Szkoły Podstawowej nr 1 - p. Bożena Głażewska, p. Teresa Piwko, p. Katarzyna Bindas ze Szkoły Podstawowej nr 2 - p. Lidia Bolesta, p. Ewa Góral, p. Maria Rosocha ze Szkoły Podstawowej nr 4 - p. Hanna Grochowska, p. Piotr Przeździecki, p. Teresa Zawadzka, p. Mirosława Paprocka, p. Ewa Krasnodębska i p. Joanna Skorupka. Gratulujemy inicjatywy i zapraszamy za rok.