Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 24 maj 2017 13:06
Jacek Maliszewski

v sztafeta niepodlegoci 1 20170526 1428699691W poniedziałek 22 maja grupa kilku uczniów naszej szkoły pod opieką pana Włodzimierza Kucharczyka pojechała do Krynki Łukowskiej aby we wtorek (23 maja) o 7.40 pobiec w   „V Sztafecie Niepodległości śladami ks. gen. Stanisława Brzóski”. Sztafeta rozpoczęła się na Placu Narutowicza w Łukowie a zakończyła przy pomniku ks. gen. Stanisława Brzóski w Sokołowie Podlaskim przy ul. Długiej. Uczestnicy wrócili zmęczeni ale zadowoleni i z niecierpliwością czekają na kolejną sztafetę.