Opublikowano: niedziela, 07, maj 2017 17:08

akademia z okazji 3 maja 1 20170508 17390990952 maja obchodzony jest  Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a dzień później przypada rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja.  Z tej okazji 5 maja 2017 r.odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca te ważne dla Polaków wydarzenia. Uczniowie klas VI pod opieką wychowawców przygotowali piękny montaż słowno – muzyczny. Uroczystość uświetnił jak zawsze występ chóru szkolnego. Wszyscy uczestnicy uroczystości udekorowani zostali biało czerwonymi kotylionami.