Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 03 maj 2017 22:59
Katarzyna Kudelska-Tomczuk

konkurs brd 11 20170427 178793658311 zespołów z powiatu sokołowskiego dzielnie rywalizowało w tegorocznym Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Sterdyni. Reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 okazali się być najlepsi zarówno w teorii, jak i jeździe na sprawnościowym torze przeszkód. Bezkonkurencyjny w obu częściach turnieju okazał się Michał Tarnowski z klasy 6c, który osiągnął najwyższy wynik z testu oraz najlepiej pojechał na rowerze. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Kosieradzka, Emilia Mazańska, Jan Kraska i Michał Tarnowski.