Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 03 wrzesień 2015 12:46
Jacek Maliszewski

Pierwszy dzwonek….

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2015/2016. W uroczystej inauguracji wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice i przyjaciele szkoły.

Pani dyrektor Grażyna Skonieczna w swoim przemówieniu przedstawiła najważniejsze zmiany i zadania stojące przed naszą szkołą, i złożyła życzenia całej społeczności szkolnej.

Uczniowie klasy IIIa i IIIb przedstawili krótką część artystyczną.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Uczniowie, nauczyciele, rodzice z nowymi nadziejami wchodzą w nowy rok szkolny. Wierzymy, że będzie lepszy, ciekawszy, weselszy.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy jak najwięcej radosnych dni, sukcesów dydaktycznych, satysfakcjonującej pracy.