Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 19:23
jaseka w 3 a 1 20181217 133995418413 grudnia 2018 r. odbyła się wieczorna uroczystość wigilijna uczniów i rodziców klasy 3a.
Spotkanie rozpoczęło się od tradycyjnych jasełek w których aktorami byli wszyscy uczniowie. Rodzice obejrzeli z ogromnym zainteresowaniem swoich podopiecznych z jakim zaangażowaniem i powagą odgrywali swoje role. W śpiewaniu kolęd i pastorałek pomagali także widzowie. Po "spektaklu" uczestnicy spotkania  podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej kolacji, którą przygotowali wspaniali rodzice. Były wszystkie potrawy wigilijne.
Podczas spożywania wyśmienitych potraw nie zabrakło wspólnego kolędowania, gdyż wszystkim udzielił się nastrój świąteczny.
Na zakończenie wychowawczyni wręczyła swoim uczniom prezenty - "magiczne listy".
Dziękuję za zaangażowanie i stworzenie świątecznego nastroju Rodzicom i Uczniom oraz za wspólnie spędzone chwile w uroczy wieczór przedświąteczny.
Wychowawczyni Małgorzata Błońska