Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 06 październik 2018 15:50
Jacek Maliszewski

indywidualne biegi przeajowe 5 20181006 1337139983Dnia 20 września na stadionie OSiR odbyły się miejskie indywidualne biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało ponad 50 uczniów w różnych kategoriach wiekowych. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Gabriela Smuniewska zwyciężczyni najmłodszej kategorii wiekowej, Gabriela Kamińska zwyciężczyni klas piątych oraz Piotr Brzezik, który okazał się najlepszy wśród chłopców z klas VI. Drugie miejsca zajęli: Jakub Wojtczuk w kategorii klas IV -chłopcy, Amelia Gromek -klasa V dziewczęta, Maja Pogorzelska klasa VI oraz Aleksandra Gromek klasa VII dziewczęta. Na trzecim stopniu podium znaleźli się: Nela Baran (kl. IV), Michał Dąbrowski (kl. V) oraz Weronika Załoga (kl. VI).

GRATULUJEMY!!!