Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 27 grudzień 2018 20:02
Jacek Maliszewski

ozdabianie pierniczkow w klasie iii c 10 20190102 1304834268Dnia 20 grudnia, przed samymi świętami klasa III c wraz ze swoją wychowawczynią Panią Elżbietą Wilk i babcią Mai, Panią Teresą Brzozowską dekorowały pierniczki. Pierniczki upiekła sama pani, była to niespodzianka dla wychowanków.

Na początek wszyscy umyli ręce i założyli przyniesione, specjalnie na tę okazję fartuchy kucharskie. Panie zrobiły lukier, a dzieci dekorowały. Wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością w zdobieniach. Pierniki miały różne kształty, były to choinki, serduszka, krasnale, gwiazdki i kwiatki.

Pierniczki trafiły na degustację do pani dyrektor Grażyny Skoniecznej i do rodziców. Słodki zapach roznosił się po szkole.