Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 01 styczeń 2018 15:11
Jacek Maliszewski

wigilia w klasie 0 a 6 20180101 184441750422 grudnia 2017 r. to czas klasowych Wigilii. W klasie 0 A to był dzień wyjątkowy. Zaprosiliśmy rodzinnych gości. Przybyły babcie, dziadkowie i rodzice uczniów. Wesołe Zerówkowe Mikołajki zaprezentowały świąteczną część artystyczną złożoną z wierszy i zimowych piosenek. Potem było odczytanie fragmentu Pisma Świętego przez mamę Kacperka, wspólna modlitwa, dzielenie opłatkiem i wspólne biesiadowanie. Dzieci otrzymały też słodkie paczuszki. To piękny czas wspólnego pojednania i radości.

Karolina Dziekońska