Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 12 grudzień 2017 11:16
Jacek Maliszewski

mikoajki w 2 b 1 20171212 1714667088Klasa IIb mikołajki spędziła w Sali Zabaw Młynek w Siedlcach. Dzieci bawiły się, korzystając z różnorodnych urządzeń, sprzętu sportowego, zabawek. Największym powodzeniem cieszyły się: zjeżdżalnia, trampolina, domek, motocykle i automaty z pluszakami. Po atrakcyjnych zabawach dzieci zjadły pizzę i potem pojechaliśmy do Muzeum Zbrojowni w Liwie. Tam dzieci wzięły udział w lekcji muzealnej . Poznawały różne rodzaje broni białej, drzewcowej, palnej, hełmy, zbroje i sposoby życia rycerzy na zamku. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały muzealne eksponaty i słuchały opowieści przewodnika. Wszyscy byli pod wrażeniem legendy o Żółtej Damie Zamkowej. Uczniowie kl. IIb wraz z opiekunami, zgodnie uznali , że mikołajkowy wyjazd był bardzo udany.